OFERUJEMY ZRÓŻNICOWANE USŁUGI

Wykonujemy:

  • webdesign i reklamę wizualną,
  • banery reklamowe,
  • obsługę graficzną klientów biznesowych,
  • dbamy o kompleksową reklamę i identyfikację wizualną.

Realizujemy zarówno większe projekty oparte o potrzebę kreowania marki na danym rynku jak i obsługę graficzną imprez masowych, firm i instytucji. Grafika internetowa jest w wielu dziedzinach podstawą wizerunku firmy. Tworząc projekty, staramy się dostosować je do obecnej szaty graficznej produktów, tak aby w najwyższym stopniu spełniały oczekiwania. Proponujemy również rozwiązania, które wesprą kampanie reklamowe, zwiększając sprzedaż produktów.

Portfolio
Zapytaj

W naszej ofercie znajdą Państwo filmy promocyjne zarówno dla osób prywatnych, instytucji, jak i dla organizacji pozarządowych.

Scenariusz, storyboard, realizacja w wybranej konwencji, profesjonalne techniki montażowe, animacje, efekty specjalne w postprodukcji, authoring DVD/Blu-ray – wszystkie te elementy muszą zyskać akceptację klienta, nim utworzą filmową całość.

W zależności od potrzeb i roli pełnionej przez produkowane filmy promocyjne mają charakter krótki i dynamiczny lub opisowy, eksponujący walory przedstawianego produktu. Jesteśmy przygotowani na różne formy filmowe – zarówno poprzez ściśle określoną przez Państwa konwencję jak i na pełną swobodę i kreatywność z naszej strony. Filmy promocyjne dają bardzo wiele możliwości reklamy firmy.

Promocje firm są naszą specjalnością, którą wraz ze wzrostem zapotrzebowania rozszerzyliśmy na inne formy filmowe. Filmy promocyjne oraz filmy reklamowe realizujemy z dużym naciskiem na uwzględnienie indywidualnych potrzeb zamawiającego. Skupiamy się na formie zbieżnej z oczekiwaniami docelowego widza – klienta Państwa firmy. Co chciałby zobaczyć? Każdy ze zrealizowanych filmów promocyjnych i reklamowych powstaje w oparciu o scenariusz, który odpowiada na to pytanie. Daje to gwarancję, że nasze filmy reklamowe spełnią oczekiwania tych, którzy będą je oglądać.

Ponadto wspieramy inicjatywy związane z niezależną działalnością filmową. Jeśli potrzebujesz wsparcia lub brakuje Ci doświadczenia w udziale przy większym projekcie – zgłoś się do nas – pamiętaj – filmy promocyjne to nasza pasja!

Portfolio
Zapytaj

Jesteśmy po to, by Twój biznes odniósł sukces komercyjny!

Poprzez kreatywne myślenie i wiedzę możemy zrealizować nawet najbardziej zwariowane wizje